POKOJE

Ormonde Resorts – Willa Różana oddaje do Państwa dyspozycji siedem gustownie urządzonych pokoi. Każdy z nich jest inny, każdy ma swój niepowtarzalny charakter, swoją historię oraz nazwę, która po części jest odzwierciedleniem stylu w jakim został urządzony.

Wyposażenie pokoi:

– TV z satelitarnym odbiorem kanałów

– indywidualnie sterowana klimatyzacja

– telefon

– bezpłatne Wi-Fi

– suszarka do włosów

– najwyższej jakości włoskie kosmetyki


Bagatelle – apartament

Przepiękny, przestronny apartament usytuowany na parterze willi. Składa się z dwóch części: salonu i sypialni wraz z przylegającym do niej obszernym tarasem z bespośrednim dostępem do ogrodu.

CENA OD: 690,00 ZŁ REZERWUJ

Zobacz zdjęcia

Podole – pokój dwuosobowy typu twin

Przytulny, “polski” pokój usytuowany na parterze willi, jego wystrój sprawi, że z łatwością przeniesiemy się w czasy kiedy w tych murach gościł S. Żeromski czy B. Prus.

CENA OD: 330,00 ZŁ REZERWUJ

Zobacz zdjęcia

Mirage – pokój dwuosobowy

Mieniacy się złotem pokój Mirage oczaruje swym pięknem najbardziej wymagających gości. Dopełnieniem całości jest obszerny taras z którego możemy podziwiać przepiękny spektakl, gdzie aktorem jest światło i woda.

CENA OD: 580,00 ZŁ REZERWUJ

Zobacz zdjęcia

Rio Grande – pokój dwuosobowy

Obszerny pokój na poddaszu o niepowtarzalnym klimacie gdzie dominującym kolorem jest brąz i bordo. Całości dopełnia ujmująca swym pięknem łazienka wykończona naturalnym kamieniem Brown Forest i Crema Marfil.

CENA OD: 470,00 ZŁ REZERWUJ

Zobacz zdjęcia

Hollywood – pokój dwuosobowy

Uroczy i bardzo oryginalnie urządzony pokój Hollywood, gdzie kolorem przewodnim jest róż, pozwoli Państwu na czas pobytu oderwać się od szarej rzeczywistości i miło spedzić czas w murach naszej ponad stuletniej willi. Niewątpliwym atutem jest roztaczający się widok z pokojowego balkonu na słynną Aleję Lipową.

CENA OD: 470,00 ZŁ REZERWUJ

Zobacz zdjęcia

Bellagio – pokój dwuosobowy

Stylowy pokój Bellagio usytuowany jest na piętrze willi z jego balkonu roztacza się widok na piękny ogród i zatopioną w nim fontannę. Gościom którzy cenią sobie piękno nie umknie uwadze łazienka, która wykończona jest zmysłowym wręcz kamieniem – marmurem Trawertino Clasico.

CENA OD: 470,00 ZŁ REZERWUJ

Zobacz zdjęcia

Shalimar – pokój dwuosobowy

Nietuzinkowy, gustownie urządzony pokój na poddaszu z nutą egzotyki i ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi. Całości dopełnia przestronny pokój kąpielowy wyłożony naturalnym kamieniem Crema Marfil oraz widok z pokojowego balkonu na piękny stary park..

CENA OD: 580,00 ZŁ REZERWUJ

Zobacz zdjęcia